Acest site foloseste Cookies
Site-ul nostru utilizează cookie-uri pentru a-ți îmbunătăți experiența și pentru a-ți afișa conținut și anunțuri relevante atunci când navighezi pe web.
×
×
 x 

Coş gol

Coldrex Max Grip, Fructe de Padure si Mentol, 10 plicuri

Coldrex Max Grip cu fructe de padure si mentol este recomandat pentru ameliorarea simptomelor asociate cu raceala sau gripa. Contine paracetamol, acid ascorbic si clorhidrat de fenilefrina, o combinatie de ingrediente care amelioreaza congestia nazala, imbunatatind respiratia, durerile generalizate, durerile de cap, durerile in gat. Contribuie la ameliorarea simptomelor sinuzitei si a durerilor asociate cu aceasta, precum si la scaderea febrei.

Forma de prezentare: 10 plicuri
Preț: 25,50 lei
Valoare TVA 0 Lei
Total Tax:

Compozitie:
Fiecare plic a 7.6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mg.
Conține, de asemenea zaharoza, galben amurg (E110), carmoisină (E122), aspartam (E951) și sodiu.

Mod de administrare:
Goliți conținutul plicului într-o cană și umpleți pe jumătate cu apă foarte fierbinte.
Adăugați apa rece dacă este necesar.
Adulți (inclusiv vârșnici) și copii peste 12 ani:
Un plic, la 4 - 6 ore, la nevoie.
Nu luați mai mult de 4 plicuri pe zi.
Nu luați mai mult de 7 zile.

Recenzii

Nu există încă recenzii pentru acest produs.
×

TOP