Pudra antimicotica, 75g, Vitalia
Pudra antimicotica este recomandata pentru ingrijirea picioarelor, avand proprietati antimicotice si antibacteriene. Produsul reduce transpiratia si mirosul neplacut generat de degradarea bacteriana a acesteia si are in acelasi timp rol absorbant.
Sku: 1264
Producător: Vitalia Pharma
12,00 lei
Total: 12,00 lei
Valoare TVA 2,08 lei
Mod de utilizare:
Se aplica zilnic pe laba piciorului, insistandu-se indeosebi pe zonele interdigitale, pe pielea proaspat spalata si curatata.
Compozitie:
TALC, ZEA MAYS STARCH, BORIC ACID, ZINC STEARATE, SALICYLIC ACID, POTASSIUM SULFATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, ROSMARINUS OFFICINALIS OIL.
Forma de prezentare: 75g
Data ultimei actualizari: 16-01-2026
Lasa o recenzie Log in
Recenzii
Numărul total de recenzii: 2
Evaluare medie:
5 Stele 1
4 Stele 0
3 Stele 1
2 Stele 0
1 Stele 0
-
O pudra de talc un pic inbunatatita! Din pacate si acest produs fara prea mari asteptari!Barbatesti - RomaniaV-a fost utilă această recenzie? Nu DaFarmacistul xMedPudra antimicotică este formulată special pentru a combate infecțiile fungice și pentru a menține pielea uscată și protejată. Dacă nu ați observat efectele dorite nici cu această pudră, nici cu soluțiile noastre, este foarte probabil ca problema să nu fie de natură fungică, cum este pitiriazisul versicolor. În astfel de cazuri, tratamentul trebuie ales în funcție de cauza reală a afecțiunii. Recomandăm o reevaluare pentru a identifica corect problema, deoarece produsele noastre au oferit rezultate excelente atunci când au fost utilizate corespunzător pentru afecțiunile potrivite.




